Czego mogę się spodziewać po zabiegu HydraFacial?

Czego mogę się spodziewać po zabiegu HydraFacial?

Jeśli rozważasz poddanie się zabiegowi HydraFacial, możesz się zastanawiać: Czego mogę się spodziewać po zabiegu? Będziesz chciała wziąć pod uwagę koszt, rezultaty i czas rekonwalescencji. Chcesz również dowiedzieć się o efektach ubocznych.

Wyniki

Firma produkująca HydraFacial twierdzi, że zabieg ten może dać ci „najlepszą skórę w twoim życiu”. Zabieg polega na użyciu urządzenia, które złuszcza skórę, a następnie dostarcza do niej aktywne składniki. Według Joshuy Zeichnera, dyrektora dermatologii w Mount Sinai Hospital, zabieg HydraFacial może poprawić nawilżenie, blask, strukturę skóry i wielkość porów.

Zabieg nie jest bolesny, a pacjenci mogą wrócić do pracy zaraz po nim. Warto wiedzieć, że po zabiegu HydraFacial należy spodziewać się pewnego zaczerwienienia. Nie należy się tym jednak przejmować, gdyż jest to normalne. Zabieg został zaprojektowany tak, aby zapewnić relaksujące doświadczenie. W rzeczywistości, niektórzy pacjenci porównują go do lekkiego masażu.

Efekty uboczne Zabiegi HydraFacial są ogólnie bezpieczne, choć osoby z oparzeniami słonecznymi lub aktywnymi wysypkami powinny skonsultować się z dermatologiem przed poddaniem się zabiegowi. Zabieg powoduje również minimalny czas przestoju, co oznacza, że pacjenci mogą natychmiast powrócić do swoich normalnych zajęć. Chociaż większość pacjentów odczuwa zaczerwienienie i plamy po zabiegu, to zazwyczaj ustępują one w ciągu kilku godzin. Istnieje niewielkie ryzyko powstania siniaków, ale jest ono rzadkie. Jeśli przyjmujesz leki rozrzedzające krew, powinieneś poinformować swojego dostawcę przed poddaniem się temu zabiegowi, ponieważ ustawienia ssania mogą być odpowiednio dostosowane.

Proces nie jest bolesny, ale wiąże się z warkotem. U osób z wrażliwą skórą po zabiegu HydraFacial może wystąpić wyprysk. Zabieg ten jest generalnie niewskazany dla kobiet w ciąży. Może on kolidować z niektórymi terapiami przepisywanymi na receptę, więc porozmawiaj ze swoim dermatologiem lub salonem, który bierzesz pod uwagę w celu konsultacji.

Czas regeneracji

Zabieg HydraFacial wykorzystuje delikatny peeling glikolowy do usunięcia zanieczyszczeń ze skóry. Zabieg nie jest bolesny ani inwazyjny, ale pozostawia skórę gładką i jaśniejszą. Ponadto, może pomóc wyeliminować trądzik i rozszerzone pory. Podczas gdy niektóre zabiegi na twarz najlepiej nadają się dla osób o jasnej karnacji, zabieg HydraFacial jest bezpieczny dla klientów o każdym typie skóry.

Po zabiegu HydraFacial pacjenci powinni unikać intensywnego ciepła i używania makijażu przez co najmniej 48 godzin. Pierwsze kilka dni po zabiegu HydraFacial są najbardziej krytyczne.

Koszt

Koszt zabiegu HydraFacial zależy od kilku czynników, w tym od lokalizacji kliniki, liczby sesji oraz specjalisty, który przeprowadza zabieg. Większość klinik pobiera opłatę w wysokości od 180 do 250 dolarów za sesję. Niektóre kliniki oferują zniżki w przypadku wykupienia serii trzech lub pięciu zabiegów.

Koszt zabiegu HydraFacial różni się w zależności od rodzaju skóry i jakości rezultatów. Koszt zabiegu HydraFacial może wzrosnąć, jeśli stosujesz drogie produkty do pielęgnacji skóry. Urządzenia i produkty do pielęgnacji skóry używane podczas zabiegu nie są drogie, ale producent urządzeń może zawrzeć umowę z firmą, która pobiera wyższe opłaty. Serum stosowane podczas zabiegu HydraFacial może znacznie zwiększyć całkowity koszt.

HydraFacial to świetny sposób na przywrócenie nawilżonej i odświeżonej cery. Zabieg obejmuje ekstraktor hydra facial, który usuwa zanieczyszczenia ze skóry oraz głowice silikonowe, które złuszczają martwy naskórek. Po zabiegu nakładane jest serum oraz maska w płachcie, aby zamknąć wilgoć w skórze.

Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry

HydraFacial to świetny sposób na ożywienie skóry bez konieczności poddawania się inwazyjnym zabiegom chirurgicznym. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób o wrażliwej skórze. Wykorzystuje ekstrakcję próżniową, aby delikatnie usunąć martwe komórki skóry bez pozostawiania blizn i efektów ubocznych. Po zabiegu Twoja skóra będzie wyglądać gładko i świeżo, a także poczujesz się bardziej promienna. Po zabiegu można powrócić do normalnego trybu życia.

HydraFacials jest przeznaczony do rozwiązywania różnych problemów skórnych, od suchości i zmarszczek po przekrwienie i trądzik. Profesjonalny lekarz medycyny estetycznej dostosuje zabieg do Twojego typu skóry. Niektórzy ludzie mają skórę tłustą, inni suchą, odwodnioną lub trądzikową. Jednak niezależnie od rodzaju skóry, HydraFacials pomoże Ci wyglądać i czuć się jak najlepiej.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *